Новини

7 липня при голові райдержадміністрації Миколі Грубому відбулася нарада зі структурними підрозділами РДА. Розглядалося два планові питання.
Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Марини Чомоляк відбулося чергове засідання міжвідомчої комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей. У нараді взяли участь директор міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення ФСС з тимчасової втрати працездатності Роман Русин, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Вакаров, районний педіатр Світлана Селебінка. Роман Русин проінформував присутніх про результати діяльності ФСС у Перечинському районі. Фонд реалізовує путівки на дитяче оздоровлення у таборах району за 10% їх вартості. З початку літа оздоровлено 60 дітей. Роман Васильович наголосив, що оздоровчий процес триває, бажаючі можуть звернутися у Фонд.
У середу, 2 липня, за участі голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка відбулася передача спорядження, медикаментів, матеріальної допомоги Закарпатському батальйону територіальної оборони. Також на полігоні відбулася виїзна нарада з головами РДА щодо вирішення проблемних питань матеріально-технічного забезпечення батальйону.
2 липня заступник голови державної адміністрації Марина Чомоляк провела нараду з питання забезпечення доступності населення району до медикаментів та засобів медичного призначення через розширення аптечних закладів. Головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Малишко проінформував про існуючу мережу фельдшерських аптечних пунктів та наголосив, що наразі лише при 5-ти лікувальних закладах вони функціонують. Є необхідність розширення аптечної мережі. Це дасть можливість покращити якість надання медичних послуг населенню. У великих населених пунктах мають бути аптеки, а в інших – фельдшерські аптечні пункти при АЗПСМ та ФАПах.
1 липня у райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Марини Чомоляк відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії заслухали мешканку Перечинського району, яка просила поновити її батьківські права. Вирішено задовольнити її прохання. Другим питанням порядку денного стала ситуація з покинутою дитиною.
Сторінки«««539540541542543»»»