Новини

Голова районної державної адміністрації Петро Грицик провів щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів державної адміністрації, на якій розглянуті питання про забезпечення вимог антикорупційного законодавства та організацію правової роботи в органах виконавчої влади, на державних підприємствах, установах організаціях (лист Головного управління юстиції у Закарпатській області). У нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Ігнатижак, заступники голови РДА Ольга Кравчук та Іван Погоріляк, керівник апарату державної адміністрації Надія Девіцька.
Щороку, з метою збереження, популяризації та розвитку народних традицій та обрядів, задоволення духовних потреб жителів та гостей району, а також пропаганди туристично-рекреаційних можливостей Перечинщини, проводиться театралізоване свято вертепів та колядницьких груп. Цього року цей важливий для району захід з розмахом пройшов у с. Лумшори під назвою «Коляди на Водохреща». Активну участь у проведенні свята взяли голова райдержадміністрації Петро Грицик, перший заступник Оксана Ігнатижак, голова районної ради Анатолій Перцев, заступники голови РДА Іван Погоріляк та Ольга Кравчук, керівник апарату адміністрації Надія Девіцька.
Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, у понеділок, 20 січня, зустрівся із представниками мітингувальників, які зібралися біля обласної адміністрації. На зустрічі також були присутні представники ЗМІ. Від імені мітингувальників на зустріч прийшли Павло Гомонай, Юрій Світлик та Василь Маняк. Варто зауважити: зустріч не була запланованою, громадські активісти вирішили зустрітися з головою ОДА після початку мітингу перед будівлею обласної адміністрації та облради, анонсованого на дев’яту ранку. Активісти на початку зустрічі зазначили: вимоги до представників влади залишаються незмінними, а також попросили прокоментувати закони, прийняті Верховною Радою 16 січня.
Шановні жителі Перечинщини! 19 січня православний світ відзначає велике християнське свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найсвітліших зимових. Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських, у православних храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера та криниці. З цього часу вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров`я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.
Президент України Віктор Янукович підписав Закон №719-VII «Про Державний бюджет України на 2014 рік».
Сторінки«««539540541542543»»»