Новини

11-13 квітня 2014 року в м.Ужгород (вул.Фединця) проводитиметься обласний сільськогосподарський ярмарок. Для участі у ярмарку запрошуються сільськогосподарькі товариства, фермерські господарства і приватні підприємства, підприємства переробної та харчової промисловості, спожичої кооперації та інші суб»єкти господарювання для реалізації у широкому асортименті продукції м’ясо-молочних галузей, кондитерських та хлібобулочних виробів, овочів, фруктів, картоплі, плодоовочевої консервної продукції, вин виноградних, насіння, саджанців, живої птиці та інше.
Наказ начальника ЦО про організацію і ведення цивільної оборони в навчальному закладі. План – дій і реагування на НС управління та сил навчального закладу з додатками: В режимі повсякденної діяльності. В режимі підвищеної готовності. В режимі надзвичайної ситуації (надзвичайного стану) Функціональні обов’язки посадових осіб з ЦЗ, Начальника цивільного захисту об’єкту, начальника штаба ЦЗ об’єкта.
На виконання протокольного рішення розширеного засідання обласного штабу з питань розміщення сімей військовослужбовців, які прибудуть на територію Закарпатської області з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя від 20 березня 2014 року утворено районний штаб при Перечинській державній адміністрації. Для оперативного вирішення питань, пов»язаних з переселенням сімей та опрацювання пропозицій від мешканців району про їх наміри щодо прийняття сімей з Криму створено гарячу лінію за телефоном (03145) 21439, 21030. Контактна особа: Пузакулич Оксана
Рятувальники надали поради закарпатцям, як діяти у випадку хімічної небезпеки Аварії на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію сильнодіючих отруйних речовин, таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. Це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.
До уваги населення Перечинського району, керівників установ, організацій, підприємств незалежно від форм власності. Відповідно до розпорядження голови Перечинської РДА від 18 березня 2014 року на території району проводиться місячник благоустрою та акція «Закарпаття – чисте довкілля».
Сторінки«««539540541542543»»»