Новини

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Кравчук здійснила робочий візит у їдальні Перечинської ЗОШ І-ІІІ ст. та центральної районної лікарні.Як повідомив директор Перечинської ЗОШ Федір Гунка, в школі 410 учнів охоплено гарячим харчуванням. При їдальні працює буфет, у якому учні мають змогу придбати булочки, сік та іншу продукцію.Для харчування учнів складено перспективне двотижневе меню, яке включає різноманітні страви. Найбільше смакують учням борщ, відбивна із гарніром, смажена риба, вареники, салат Водночас Федір Гунка звернув увагу на проблеми школи. Потрібно терміново латати дах, в багатьох місцях він протікає, вода нищить стелю і стіни закладу. Ольга Кравчук пообіцяла допомогти з вирішенням цього питання.
надано більше 13 тисяч роз`яснень на звернення громадян.Протягом 2013 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 13 063 звернення громадян.
Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Портнова та Міністра юстиції Олени Лукаш щодо перебігу переговорів з лідерами опозиційних парламентських фракцій. Перший заступник Глави АПУ Андрій Портнов: - Завершився більш ніж тригодинний третій етап переговорів, у якому від опозиції взяли участь Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Віталій Кличко. Переговори проходили на тлі того, що з боку опозиції домовленості про перемир`я були порушені. Під час обговорення процесу врегулювання ситуації було констатовано мирний характер дій влади і правоохоронних органів та готовність до пошуку спільних рішень
Голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида зустрівся із представниками мітингувальників, які сьогодні, 24 січня, прийшли до адміністрації. Від імені мітингувальників на зустріч прийшли Ярослав Шафар, Ростислав Буланов, Володимир Феськов та Олександр Сачко. Активісти озвучили основну вимогу – це негайне надання великої зали обласної адміністрації, у якій проводить засідання облрада, для проведення установчих зборів Народної Ради. На це Олександр Ледида відповів, що не бачить доцільності створення такого органу, адже депутати обрані на минулих виборах до обласної ради закарпатцями, не складали своїх повноважень.
Причини виникнення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску, шляхи її погашення підприємствами району в 2013 році обговорили 24 січня на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Грицика. Участь взяли заступник голови РДА Ольга Кравчук, начальник Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ Юрій Сарай, начальник управління Пенсійного фонду України у Перечинському районі Віталій Скубенич, в. о. начальника управління соціального захисту населення Наталія Маханець. Про стан сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування проінформував присутніх начальник Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ Юрій Сарай. Основну увагу зосередив на найбільших боржниках, якими є ПП «Метаніка» та Закарпатська ЛПД.
Сторінки«««570571572573574»»»