Новини

У четвер, 16 січня, в.о. голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. Учасники наради говорили про проходження опалювального сезону, розрахунки за спожиті енергоносії та перегляд тарифів на послуги теплопостачання.
Перечинська райдержадміністрація надає графік проведення обов’язкового технічного контролю машин на 2014 рік в районі затверджений Державно інспекцією сільського господарства в Закарпатській області.
передусім - для своєчасних соціальних виплат. Президент України Віктор Янукович вважає, що Уряд повинен налагодити роботу з парламентом для якнайшвидшого прийняття Державного бюджету на 2014 рік. Про це Глава держави сказав під час зустрічі з Прем`єр-міністром Миколою Азаровим. «Я вважаю, що вам треба працювати з парламентом, щоб завтра бюджет був прийнятий. Якщо він не буде прийнятий - ви знаєте, які наслідки. Це скорочення заробітних плат, перш за все, доплат, які ми планували вже з січня цього року», - сказав Віктор Янукович. Президент висловив переконання, що цього допускати не можна.
в фазі несвоєчасного прийняття рішення про місцевий бюджет говорили на нараді під керівництвом голови державної адміністрації Петра Грицика. Участь у нараді взяли заступник голови державної адміністрації Ольга Кравчук, начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Керецман, начальник державної казначейської служби району Світлана Керецман, керівники структурних підрозділів РДА, які є головними розпорядниками коштів районного бюджету.
15 січня голова райдержадміністрації Петро Грицик провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів району, у якій взяли участь начальник РВ (з обслуговування Перечинського та Великоберезнянського районів) УМВС України у Закарпатській області Віктор Ребрей, прокурор прокуратури Перечинського району Петро Кюкало, начальник Перечинського МРВ УСБУ Костянтин Воєдило, начальник Перечинського відділення ОДПІ Юрій Сарай, завідувач сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Віктор Ходанич.
Сторінки«««589590591592593»»»