Новини

Голова райдержадміністрації Петро Грицик провів нараду з представниками газового господарства району та КП «Комунальник». Обговорювалась ситуація, яка склалась у м.Перечин в переддень Різдва. Нагадаємо, що в одному із житлових будинків по вулиці 50 років Жовтня троє людей отруїлися чадним газом. Поки що причини отруєння людей не відомі, але очевидним є те, що в цьому будинку не належним чином здійснювалася очистка димових та вентиляційних каналів тощо.
13 січня голова райдержадміністрації Петро Грицик провів нараду з курівниками закладів охорони здоров`я району з питань формування бюджету на 2014 рік. Участь у нараді взяла заступник голови державної адміністрації Ольга Кравчук. Контрольний показник по галузі на 2014 рік складає 17136,6 тис. грн. у порівнянні з минулим роком він зріс на 1452, 4 тис. грн., що в процентному відношенні становить 109,3%.
13 січня керівник апарату державної адміністрації Надія Девіцька провела нараду з керівниками відділів та секторів апарату РДА. Розглянуто питання виконання контрольних документів, плану роботи га тиждень, наповнення веб-сторінки щотижневою інформацією стосовно виконання соціальних ініціатив Президента України, підготовки інформації на засідання колегії райдержадміністрації щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян за 2013 рік тощо.
Голова державної адміністрації Петро Грицик взяв участь у координаційній раді з головами місцевих рад, яку провів голова райради Анатолій Перцев. Основні питання, що розглядались стосувалися формування місцевих бюджетів району на 2014 рік та проблеми закладів охорони здоров`я району. З питання порядку денного доповіла начальник фінансового управління РДА Любов Керецман, яка зосередила увагу присутніх на формуванні другого кошика. Наголосила на проблемних питаннях у розрізі кожного населеного пункту, які виникали протягом минулого року.
Сторінки«««597598599600601»»»